De agenda van oorlogsgeheimen 2019:

maart 2019      
zo 3 14.00 Hotel Theater Figi Zeist www.figi.nl
vr 8 19.30 Kunstwerk! Het Musiater Zevenaar www.hetmusiater.nl
zo 17 14.30 Agnietenhof Tiel www.agnietenhof.nl
zo 24 14.15 Theater Zuidplein Rotterdam www.theaterzuidplein.nl
april 2019        
za 6 19.00 Schaffelaartheater Barneveld www.schaffelaartheater.nl
zo 7 15.00 Theater Cultura Ede www.cultura-ede.nl
vr 12 19.30 Fulcotheater IJsselstein www.fulcotheater.nl
zo 14 15.00 MartiniPlaza Groningen www.martiniplaza.nl
vr 19 19.00 Markant Uden www.markantuden.nl
wo 24 19.30 Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden www.harmonie.nl
do 25 19.30 Theater Sneek Sneek www.theatersneek.nl
zo 28 15.00 Theater Kerkrade Kerkrade www.plt.nl
mei 2019        
wo 1 15.00 Het Speelhuis Helmond www.theaterspeelhuis.nl
do 2 19.00 Rabo Theater De Meenthe Steenwijk www.demeenthe.nl
vr 3 19.30 De Tamboer Hoogeveen www.detamboer.nl
za 4 14.30 Nieuwe Nobelaer Etten-Leur www.nieuwenobelaer.nl
zo 5 14.30 Theater De Speeldoos Baarn www.speeldoosbaarn.nl
vr 10 19.30 De Kring Roosendaal www.dekringroosendaal.nl
vr 17 19.30 Theater De Purmaryn Purmerend www.depurmaryn.nl
za 18 19.30 De Cammeleur Dongen www.donckhuys.nl
za 25 15.00 Schouwburg Venray Venray www.schouwburgvenray.nl
Share This